Dobrý den,
jmenuji se Petr Hromádko

Jsem finanční a realitní specialista.
Pro své klienty jsem však především oporou v jejich nejdůležitějších životních rozhodnutích. 

Mé služby

O mně a mé práci

Dobrý den,

Mé jméno je Petr Hromádko, pocházím z Pardubic a oboru financí a realit se věnuji od roku 2011.

Každý z nás je v naprosto odlišné situaci a proto si velmi zakládám na individuálním přístupu ke každému klientovi, který se na mě obrátí. Základním cílem v oblasti financí je nechat co nejvíce peněz v „kapsách“ klientů a naopak co nejméně bankám a pojišťovnám. Jednoduše řečeno, řídím se pravidlem, že dlouhodobá spolupráce se mnou by měla přispívat ke zvyšování majetku a snižování závazků mých klientů.

V oblasti realit jsem se naučil uplatňovat stejně profesionální přístup, jako ve financích. Součástí mých služeb je proto samozřejmostí profesionálním fotografem zpracované fotografie nemovitosti, 3D modely nemovitosti, případně video.

Díky propagaci na sociálních sítích, jako je například Instagram, Facebook nebo Youtube jsem schopný přivést mnohem více potencionálních kupujících, než pokud bychom se soustředili jen na inzertní servery.

Díky tomuto přístupu jsem schopný prodat Vaši nemovitost co nejvyšší možnou cenu a v co nejkratším čase.

Těším se na naši budoucí spolupráci.

Proč právě se mnou?

3 věci, které moji klienti nejvíce oceňují

Realitní služby

Prodej nemovitostí je pro většinu lidí jednou z největších životních finančních transakcí. Obsahuje spoustu možných rizik. K tomu, aby vše proběhlo hladce a v co nejkratším čase je dobré mít partnera, na kterého se můžete jednoznačně spolehnout.

Prodej nemovitosti má několik zásadních bodů.

Pojďme spolu
prodat i vaši
nemovitost

Finanční služby

Nejčastěji s klienty řeším financování na nemovitost, životní pojištění a spoření.

Peníze jsou nedílnou a hlavní součástí dnešní společnosti. Do jisté míry určují, v jakém kdo žije komfortu, jaké má společenské postavení a tak dále. Určitě netvrdím, že velké množství peněz zaručuje spokojený život. Nicméně finanční problémy jsou velmi často původcem stresu, příčinou partnerských problémů a mohou nepřímo způsobovat i zdravotní problémy.

Neurčuji klientům, za co mají, nebo nemají utrácet peníze. Jsem jejich průvodcem k finanční stabilitě a v ideálním případě i nezávislosti. Cílem mé služby je nechat co nejvíce peněz v kapsách klientů a co nejméně nacpat do bank a pojišťoven. Tato cesta není nikdy jednoduchá, ani krátká, ale právě proto je potřeba mít spolehlivého parťáka, na kterého se můžete kdykoliv spolehnout.

S klienty nejčastěji řeším tyto oblasti:

  • Bydlení
  • Renta
  • Spoření a investice
  • Zabezpečení

Reference